Informace

Byt, 1+kk

Právě dokončený jednopokojový byt s lodžií je umístěn ve 4. podlaží nízkoenergetického domu s výtahem. Rezidenční projekt s upravenou zelení se rozkládá v rozvíjející se a skvěle dostupné oblasti na rozhraní Strašnic a Žižkova. 

Plocha bytu je rozdělena na obytný prostor s kuchyní a se vstupem na západně orientovanou lodžii, koupelnu (se sprchovým koutem a WC), předsíň a komoru s přípojkou na pračku.

Ke standardu patří kvalitní izolační okna s trojskly, automatický systém řízeného větrání s rekuperací tepla, vstup do budovy na čip, centrální vytápění s podlahovým topením v koupelně a radiátorem v obytné místnosti. K bytu přísluší sklep. Projekt byl vystavěn s ohledem na udržitelnost, nízkoenergetické budovy pokrývají zelené střechy.  V domě je výtah, kolárna a další zázemí pro cyklisty (stojany na kola, venkovní myčka nebo servisní stanice), nebytové prostory v přízemí domů nabídnou obyvatelům potřebné služby.

Rezidence obklopená nově vysazenou zelení se nachází u autobusové zastávky, odkud lze za 2 minuty dojet ke stanici metra Želivského, v krátké docházkové vzdálenosti je také tramvajová zastávka. V těsném sousedství funguje sportovní areál s tenisovými kurty, nedaleko jsou restaurace, obchody i lékařské služby.

Byt je v současné době pronajat do 7/2024.

Podlahová plocha 32,8 m2, lodžie 3,8 m2, sklep 4,6 m2

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  5 750 000 Kč / 236 091 €
 • Poplatky za služby
  2 237 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  33 m²
 • Lodžie
  4 m²
 • Celková plocha
  37 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  100326
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.