Informace

Byt, 3+1

Klasický městský byt s úchvatnými výhledy na Prahu, vysokými stropy a možností rozšíření obytné plochy o půdní prostor je umístěn v 5. podlaží historického cihlového domu bez výtahu stojícího v klidné jednosměrné ulici lemované vzrostlým stromořadím. Atraktivní lokalita na rozhraní Prahy 5 a 6 u přírodní památky Petřín, zahrady Kinských a smíchovského centra Anděl. Stav před rekonstrukcí nabízí příležitost upravit dispozici i interiér naprosto podle vlastních představ.

Současnou dispozici tvoří obytná kuchyně, 3 pokoje (největší s balkonem), koupelna, samostatná toaleta, komora, šatna a 4 malé niky s úložným prostorem. Z balkonu i všech pokojů se otevírá nerušený výhled na okolní zástavbu se zahradami i na nedaleké parky.

Interiér je před rekonstrukcí, špaletová okna jsou vhodná k repasi. K bytu přísluší půdní prostor (využitelná plocha cca 74 m2) a sklep. Vytápění řeší plynový kotel. Dům je pěkně udržovaný, bez výtahu.

Elegantní poklidná čtvrť se rozkládá v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. V pěším dosahu je prodejna potravin a mateřská i základní škola, nedaleko též francouzské lyceum. Krátkou procházkou přes park je možné dojít do OC Nový Smíchov a ke stanici metra Anděl, cesta autobusem do centra na Karlovo náměstí trvá 7 minut. Lokalitu zpříjemňuje spousta zelených ploch.

Podlahová plocha bytu 104 m2, půdní prostor 69,6 m2, balkon 4 m2, sklep 3,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  12 800 000 Kč / 525 559 €
 • Poplatky za služby
  6 428 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  174 m²
 • Balkon
  4 m²
 • Celková plocha
  178 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100381
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.