Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Světlý a vzdušný byt s balkonem přístupným ze společné chodby se nachází ve 2. podlaží komorní rezidence v poklidné čtvrti u Čakovického zámeckého parku. K bytu ve vyšším standardu patří možnost užívání společné zahrady a garážové či venkovní parkovací stání a sklep k dokoupení.

Účelnou dispozici tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni, 2 ložnice, koupelna a předsíň. K bytu patří velký balkon přístupný ze společné chodby.

Standard zahrnuje dubové třívrstvé podlahy, keramickou velkoformátovou dlažbu, interiérové a vchodové dveře (Sapeli) včetně zárubní a kování, koupelnovou sanitu. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem nacházejícím se v komoře patřící k bytu na patře. K jednotce patří garážové či venkovní stání a sklep za příplatek. Obyvatelé mají přístup na společnou zahradu s posezením, venkovní sprchou a toaletou. Dům má vlastní studnu, v plánu je instalace fotovoltaických střešních panelů.

Viladům se 6 jednotkami stojí v klidné zástavbě s velkými zahradami, přímo u zámeckého parku a novorománského kostela. Ve čtvrti je k dispozici veškerá občanská vybavenost a infrastruktura, v dosahu jsou nákupní centra, obchody, mateřské a základní školy i Livingston International School, fitness centrum, plavecký bazén a další sportoviště, nedaleko je také golfový resort. Výhodou je dobré dopravní spojení, 2 minuty chůze od domu je autobusová zastávka, odkud lze rychle dojet ke stanici metra Letňany, do centra je možné se dostat pohodlně i přímou příměstskou vlakovou linkou z blízkého nádraží.

Podlahová plocha 78,02 m2, balkon 9,94 m2.

Vybavení

 • Výtah

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  9 200 000 Kč / 391 156 €
 • Podlahová plocha
  78 m²
 • Balkon
  10 m²
 • Celková plocha
  88 m²
 • Parkování
  Garážové a venkovní stání k dokoupení
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  100399

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.