Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Jedinečný prosluněný penthouse s velkou terasou a balkonem je umístěn v nejvyšším, 3. podlaží rezidence s pouze 6 bytovými jednotkami. Vyšší standard, možnost užívání společné zahrady, k dokoupení garážové či venkovní parkovací stání a sklep. Pěkné místo u Čakovického zámeckého parku, v dosahu všeho potřebného. 

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní, galerií/otevřeným podkrovním prostorem a navazující velkou terasou, dále 1 ložnice s balkonem, další 2 ložnice, koupelna (s vanou, sprchovým koutem a WC), samostatná toaleta a prostorná vstupní hala. Možnost úpravy dispozice na 5+kk.

Standard zahrnuje dubové třívrstvé podlahy, keramickou velkoformátovou dlažbu, interiérové a vchodové dveře (Sapeli) včetně zárubní a kování, koupelnovou sanitu a přípravu na kuchyňskou linku a krb. K bytu přísluší technická místnost nacházející se na patře s elektrickým kotlem a přípojkou na pračku. K jednotce lze dokoupit garážové či venkovní stání a sklep za příplatek. Obyvatelé mají přístup na společnou zahradu s posezením, venkovní sprchou a toaletou. Dům má vlastní studnu, v plánu je instalace fotovoltaických střešních panelů.

Komorní rezidence se nachází u zámeckého parku a novorománského kostela, v poklidné zástavbě se vzrostlými zahradami. V okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost a infrastruktura: nákupní centra, obchody, mateřské a základní školy i Livingston International School, fitness centrum, plavecký bazén a další sportoviště, nedaleko funguje také golfový resort. Kousek od domu je autobusová zastávka, odkud lze během chvilky dojet ke stanici metra Letňany, do centra se dá pohodlně dostat i přímým příměstským vlakem z blízkého nádraží.

Podlahová plocha bytu 141,27 m2, technická místnost 4,69 m2, terasa 38,66 m2, balkon 5,34 m2.

Vybavení

 • Výtah

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  16 990 000 Kč / 718 545 €
 • Podlahová plocha
  146 m²
 • Terasa
  39 m²
 • Balkon
  5 m²
 • Celková plocha
  151 m²
 • Parkování
  Garážové a venkovní parkovací stání za příplatek
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  100409

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.