Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 1+kk

Jednopokojový byt po rekonstrukci je umístěn v 1. podlaží kompletně zrekonstruovaného secesního domu s moderním výtahem. Skvělá adresa u Dannerova parku ve Vršovicích, v blízkosti všeho potřebného i stanic MHD. 

Plochu bytu tvoří vstupní chodba, ve které je umístěn kuchyňský kout, obytná místnost, samostatná toaleta a sprchový kout. Byt je orientován na severovýchod do zeleného vnitrobloku. Okna jsou nová, v bytě jsou udělané nové rozvody elektřiny a vody.

V bezprostřední blízkosti se nachází veškerá infrastruktura (obchody, kavárny, restaurace, zdravotnická zařízení nebo pošta) i fotbalový stadion Ďolíček, čtvrť vyniká spoustou zeleně a také velmi dobrým spojením do centra. Asi 2 minuty chůze od domu je tramvajová zastávka, v pěším dosahu je i železniční stanice Praha-Vršovice, nedaleko vzniká stanice metra nové linky D.

Podlahová plocha 24,79 m2.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  3 790 000 Kč / 160 288 €
 • Celková plocha
  25 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100483

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.