Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Zrekonstruovaný byt s balkonem leží ve 4. podlaží dobře udržovaného bytového domu s novým výtahem v oblíbené čtvrti Holešovice, kde nejsou daleko kvalitní kavárny, dobrá bistra a restaurace, kultura ani sportovní vyžití.  

Plochu bytu tvoří obývací pokoj, 2 ložnice, vstupní hala s kuchyní, koupelna (s walk-in sprchovým koutem), samostatná toaleta (s bidetovou sprškou) a malá komora. Z jedné ložnice vede vstup na balkon.

Interiér je po rekonstrukci, při níž byly zachovány původní architektonické prvky. Podlahy jsou nové a renovované parketové a s velkoformátovou dlažbou, okna jsou nová plastová. Vytápění centrální. Obyvatelé domu mohou využívat kočárkárnu

Výhodná poloha v dosahu všeho potřebného. Jen pár kroků je vzdálená mateřská a základní škola, gymnázium Duhovka, spousta obchodů, bister, kaváren a restaurací, poblíž se nachází také divadlo La Fabrika nebo Centrum současného umění DOX. Téměř u domu je autobusová zastávka, cca 5 minut chůze tramvajová zastávka, nedaleko jsou také stanice metra Nádraží Holešovice, Palmovka a Vltavská. 

Podlahová plocha 65,60 m2, balkon 2,50 m2. 

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  10 500 000 Kč / 440 436 €
 • Podlahová plocha
  66 m²
 • Balkon
  3 m²
 • Celková plocha
  68 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100816

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.