Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+1

Byt s vysokými stropy a zachovanými původními prvky je umístěn ve 2. podlaží historického bytového domu se zdobnou fasádou. Atraktivní lokalita přímo v centru metropole, v boční jednosměrné ulici u Dlouhé třídy a náměstí Republiky. 

Současnou dispozici tvoří 2 prostorné pokoje (31 m2 a 18 m2), samostatná kuchyně, koupelna, předsíň, chodba a spíž, z jednoho pokoje vede vstup na jižně orientovaný balkon

V r. 2013 proběhla výměna stoupaček a rozvodů elektřiny, poté byla zrekonstruována střecha, společné prostory a fasáda. Dům je bez výtahu. Interiér je vhodný ke kompletní renovaci, vytápění zajišťuje nový plynový kotel. V bytě jsou nová špaletová okna.

Poloha domu umožňuje mít vše potřebné v pohodlném pěším dosahu. V bezprostředním okolí jsou 2 nákupní centra, kavárny, obchody a veškeré další služby i místa, kam zajít za kulturou: například Divadlo v Dlouhé, klub Roxy nebo DSC Gallery. Pár kroků od domu je tramvajová zastávka i stanice metra linky B. Lokalitu zpříjemňuje park Lannova, Petrské náměstí s parkovou úpravou nebo zahrada Za svatyněmi u Anežského kláštera, procházkou přes most je možné dojít do Letenských sadů

Podlahová plocha 71,8 m2, balkon 1 m2. 

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  11 500 000 Kč / 479 466 €
 • Interiér
  72 m²
 • Balkon
  1 m²
 • Celková plocha
  73 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100821

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.