Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Byt s jihovýchodním balkonem a nádherným výhledem na panorama Prahy se nachází ve 4. podlaží komorního cihlového bytového domu bez výtahu stojícího ve čtvrti Troja nedaleko stanice metra Kobylisy. 

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj, ložnici s balkonem, dětský pokoj, kuchyni, koupelnu, samostatnou toaletu a vstupní chodbu s prostornou šatnou

Okna jsou plastová, interiér je zachovalý, avšak vhodný k rekonstrukci. Vytápění řeší centrální domovní plynová kotelna. Dům je bez výtahu, k bytu přísluší velký sklep

Přímo u domu funguje mateřská a základní škola, v pohodlném dosahu také prodejna potravin nebo lékárna. Stanice metra a tramvajová zastávka Kobylisy jsou vzdáleny asi 10 minut chůze. Blízko je aquacentrum Šutka, koupaliště Stírka, divadlo nebo Dvůr Kobylisy s farmářskými produkty. Lokalitu zpříjemňuje několik velkých zelených ploch, například přírodní park Drahaň-Troja nebo Ďáblický háj, upravenou zelení je obklopen i dům. 

Podlahová plocha 71 m2, balkon 3 m2. 

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Není k dispozici
 • Podlahová plocha
  71 m²
 • Balkon
  3 m²
 • Celková plocha
  74 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100916

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.