Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Světlý moderní byt s terasou a 2 parkovacími místy je součástí komorního bytového domu stojícího v klidné a zelené části ostravské čtvrti Heřmanice v blízkosti zoologické zahrady i centra. 

Praktické dispoziční uspořádání bytu ve 2. podlaží nabízí obývací pokoj s terasou, navazující samostatnou kuchyni s jídelnou, 2 ložnice, koupelnu, samostatnou toaletu a velkou vstupní chodbu. 

Nízkoenergetický dům byl zkolaudován v r. 2009, byt prošel v r. 2015 rekonstrukcí a modernizací. Kuchyně je vybavena spotřebiči Whirlpool, podlahy jsou plovoucí laminátové, interiér prosvětlují velká eurookna. Interiérové dveře jsou značky INTEXT v dekoru javoru. Vytápění a ohřev vody řeší plynový kotel. K bytu náleží 2 parkovací místa o velikosti 30 m2 (1 zastřešené) a sklep.

Výhodná poloha na klidném místě obklopeném zelení a zároveň v dosahu veškeré infrastruktury. Centrum města Ostravy je vzdáleno asi 5 minut autem, v krátké dojezdové vzdálenosti je mateřská a základní škola, prodejna potravin nebo lékárna. Velmi dobrá je také dopravní obslužnost městskou dopravou. Možnost hezkých procházek nabízí blízká zoologická zahrada či unikátní vrch – halda Ema s působivým výhledem na město.

Podlahová plocha 83,74 m2, terasa 6,57 m2, sklep 2,1 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  5 890 000 Kč / 245 570 €
 • Poplatky za služby
  5 200 Kč měsíčně
 • Interiér
  84 m²
 • Terasa
  7 m²
 • Celková plocha
  90 m²
 • Parkování
  dvě parkovací stání
 • Sklep
  2 m²
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  101197

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.