Informace

Byt, 1+1

Jižně orientovaný byt s vysokými stropy ve 2. podlaží klasického bytového domu na Vinohradech, v boční jednosměrné ulici v těsné blízkosti náměstí Jiřího z Poděbrad. 

Účelnou dispozici tvoří obytná místnost se spacím koutem, průchozí kuchyně, komora/spíž, koupelna se sprchou a WC, předsíň.

Interiér je vhodný k modernizaci. Okna jsou dřevěná špaletová, na podlaze jsou parkety. Vytápění řeší plynový kotel.

Oblíbená rezidenční lokalita na Vinohradech, v boční ulici lemované stromořadím. Okolí je plné obchodů, kaváren, restaurací i bister, na náměstí se konají oblíbené farmářské trhy. Stanice metra a tramvajová zastávka jsou vzdálené asi 3 minuty chůze, cesta do centra trvá necelých 5 minut. Oblast zpříjemňují okolní parky, parkovou úpravu má i náměstí Jiřího z Poděbrad s ikonickou stavbou kostela Nejsvětějšího srdce Páně od Josipa Plečnika

Podlahová plocha 38 m2. 

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  5 990 000 Kč / 246 097 €
 • Celková plocha
  38 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  102396

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.