Informace

Ateliér 2+kk

Bezbariérově přístupný dvoupokojový ateliér se zahradní terasou a garážovým stáním je součástí rezidenčního komplexu rozkládajícího se v blízkosti Prokopského údolí. Možnost rekolaudace ateliéru na byt. 

Účelnou dispozici obytné jednotky v přízemí tvoří obývací pokoj s kuchyní, ložnice, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, WC, umyvadlo, přípojka na pračku) a předsíň. Z obývacího pokoje vede vstup na zatravněnou terasu, ložnice má také francouzské okno do zahrady

Rezidence byla dokončena v r. 2008. Ke standardu patří bezpečnostní protipožární dveře, zvýšené stropy (2,75 m) a okna s izolačními vakuovanými dvojskly. Kuchyně je vybavena. K bytu přísluší sklep a garážové stání, oboje přístupné výtahem

Oblast se může pyšnit plnohodnotnou občanskou vybaveností, v místě fungují obchody, sportoviště, restaurace a kavárny, bonusem navíc je okolní příroda – z jedné strany se rozkládá lesopark, na nějž navazuje přírodní památka Barrandovské skály a přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj, na opačné straně obytnou zástavbu ukončuje rozlehlé Prokopské údolí. Výbornou dostupnost MHD zajišťují tramvaje a autobusy z nedaleké zastávky, autem je možné se během chvíle napojit na Jižní spojku nebo Městský okruh. 

Podlahová plocha 52 m2, terasa 28 m2, sklep 5,2 m2


Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104018
 • Cena celkem
  6 990 000 Kč / 276 667 €
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Terasa
  28 m²
 • Celková plocha
  80 m²
 • Světlá výška stropu
  2,75 m
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.