Informace

Byt, 3+kk

Slunný klimatizovaný mezonetový byt s východně orientovanou terasou je umístěn v nejvyšších podlažích bytového domu s výtahem.  Budova stojí v boční ulici na rozhraní Vinohrad a Nového Města, na výborně dostupném místě kousek od Čelakovského sadů a Václavského náměstí.

Dispozici vstupní úrovně (5. podlaží domu) tvoří otevřený obytný prostor s kuchyní, vstupní hala a toaleta. Obývací pokoj prosvětlují západně orientovaná ateliérová okna. V patře je hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, další ložnice, centrální koupelna a galerie. Okna ložnic i terasa přístupná z obou pokojů jsou orientované do klidného vnitrobloku.

Vysoký standard zahrnuje mj. dřevěné podlahy, klimatizaci, italskou dlažbu a obklady. Designová kuchyně je vybavena špičkovými vestavnými spotřebiči, samostatně stojící americkou lednicí, varným ostrůvkem a barovým posezením. Vytápění zajišťuje úsporný plynový kotel. Dům je po rekonstrukci inženýrských sítí, střechy, společných prostor a fasády, má moderní prosklený výtah. K jednotce přísluší sklepní kóje.

Kousek od domu je stanice metra a tramvaje I. P. Pavlova, Muzeum a Náměstí Míru (která bude přestupní stanicí s novou trasou D), v docházkové vzdálenosti se nachází kompletní občanská vybavenost (obchody, restaurace, kluby, kina i divadla). Z blízkého hlavního nádraží jezdí mnoho vnitrostátních i mezinárodních vlaků a je odsud přímé autobusové spojení s letištěm. Přes revitalizované Čelakovského sady lze během chvilky dojít na Václavské náměstí, možnost příjemné relaxace v zeleni nabízejí nedaleké Riegrovy sady.

Podlahová plocha 112,6 m2, terasa 6 m2, sklep 3 m2.

Vybavení

 • Výtah
 • Klimatizace

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104780
 • Cena celkem
  14 990 000 Kč / 606 024 €
 • Podlahová plocha *
  113 m²
 • Terasa
  6 m²
 • Celková plocha
  119 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  3 m²
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.