Informace

Byt, 4+kk

Dvě sousední bytové jednotky, jejichž spojením vznikne světlý byt 4+kk s velkým balkonem jsou umístěné v 1. patře komorního projektu vystavěného v r. 2016 v klidné rezidenční čtvrti v centru Satalic. Převážně vilová čtvrť nedaleko Vinořského parku má velmi dobrou občanskou vybavenost i výbornou dopravní dostupnost.

Větší jednotka se skládá z 50metrového obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, hlavní ložnice s en-suite koupelnou, druhé ložnice, koupelny (s vanou, sprchovým koutem, 2 umyvadly a WC) a vstupní chodby. Z obývacího pokoje vede vstup na balkón. Menší jednotku tvoří v současnosti obývací pokoj se spacím koutem, navazující kuchyňský kout, z něhož jde v případě spojení bytů vytvořit pracovní kout, dále koupelna (se sprchovým koutem, WC, umyvadlem, nerezovým topným žebříkem a přípojkou na pračku a sušičku) a vstupní chodba se šatní skříní. Obývací pokoj má přístup na balkón orientovaný na jihozápad do vnitrobloku, který je nyní propojen s balkonem vedlejší jednotky.

Vybavení a materiály jsou ve vysokém standardu, podlaha je dřevěná dubová a s velkoformátovou keramickou dlažbou, celý byt má podlahové vytápění (zdroj tepla z centrální plynové kotelny). Dostatek denního světla propouštějí velkoplošná hliníková okna s trojskly, která lze zastínit elektricky ovládanými předokenními žaluziemi, večerní atmosféru lze dotvořit LED podsvícením. Kuchyňská linka na míru je vybavena pracovní deskou z umělého kamene Technistone a vestavnými spotřebiči zn. Bosch (elektrická trouba, indukční varná deska, digestoř s odtahem do komína, myčka nádobí, lednice s mrazákem a vinotéka), v garsonce je v kuchyni elektrická trouba, dvouplotýnková varná deska, digestoř, myčka nádobí a lednice s mrazákem. V koupelnách je sanita a baterie Laufen Pro S a Hansgrohe. Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní, interiérové bezfalcové. Obyvatelům je k dispozici kolárna/kočárkárna, k větší jednotce přísluší 1 garážové a 1 venkovní stání. Dům nemá výtah.

Kousek od domu je železniční zastávka se spoji do centra na Masarykovo nádraží i autobusová zastávka, odkud je možné dojet ke stanici metra Černý Most.  Autem je možné rychle dojet do nákupních zón OC Letňany a OC Černý Most nebo se napojit na Pražský okruh i dálnici D10. V blízkosti domu fungují mateřská a základní škola, lékařské služby, pošta, obchody i víceúčelový sportovní areál, oblast zpříjemňuje lesopark Arborka, sad Rádiovka, přírodní památka Bažantnice v Satalicích a Vinořský park.

Podlahová plocha 157,1 m2, balkóny 11,68 m2 (3+kk 119,19 m2, balkón 7,63 m2, 1+kk 37,91 m2, balkón 4,05 m2). 

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104978
 • Cena celkem
  18 500 000 Kč / 747 928 €
 • Podlahová plocha *
  157 m²
 • Balkon
  12 m²
 • Celková plocha
  169 m²
 • Parkování
  Garáž a jedno venkovní parkovací stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.