Informace

Byt, 3+kk

Městský apartmán s příjemnou atmosférou umístěný ve 3. NP s orientací do tichého vnitrobloku v srdci Starého Města Bratislavy. Prestižní lokalita poskytuje kompletní úbčanskou vybavenost, skvělou dostupnost a pestrou škálu příležitostí pro život ve víru metropole.

Byt je dispozičně řešen prostorným obývacím pokojem plynule propojeným s kuchyní, dvěma ložnicemi, koupelnou a samostatnou toaletou. Pro maximální pohodlí je vyhrazen dostatečný úložný prostor.

Apartmán se prodává ve standardním provedení, které zahrnuje protipožární vstupní dveře, interiérové ​​dveře a zárubně, vlastní kotel pro přípravu TUV, obklad, dlažbu, závěsné WC, keramické umyvadlo a vana značky Villeroy & Boch, baterie Hansgrohe, laminátovou podlahu, soklové a přechodové lišty a příprava na klimatizaci.

Apartmán se nachází v absolutním centru města na rohu ulic Vysoká a nám. 1. května. V bezprostředním okolí funguje řada obchodů, restaurací, kavárny, školy, banky či lékárny. V pěší dostupnosti se nachází historické centrum města s nákupní třídou, pěší zónou a řadou historických památek. Bytový dům sousedí s Prezidentským palácem, jehož součástí je i veřejně přístupná zahrada v parkové úpravě. Objekt má také výborné dopravní spojení. V těsné blízkosti se nachází zastávka MHD, hlavní nádraží je dostupná do 5 minut autem.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  105113
 • Cena celkem
  6 445 215 Kč / 259 000 €
 • Podlahová plocha *
  73 m²
 • Celková plocha
  73 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.