Informace

Ubytovací jednotka, 2+kk

Ubytovací jednotka v družstevním vlastnictví s působivým výhledem na ikonické věže baziliky sv. Petra a Pavla na Vyšehradě se nachází ve 3. podlaží nárožní budovy z r. 1911, v níž v r. 2023 vznikla moderní rezidence s výtahem. Vynikající poloha ve vyhledávané čtvrti Podolí, kousek od Vltavy a Vyšehradských sadů, ale také od centra nebo živoucí čtvrti Pankrác.  

Plocha jednotky je rozdělena na obytnou kuchyni, pokoj s výhledem na Vyšehrad, koupelnu (s vanou a WC) a předsíň.

Výška stropu bytu je 3 m, ke standardu patří laminátová podlaha (dekor Dub Savana), dřevěná eurookna, bezpečnostní protipožární vstupní dveře a vestavěná kuchyně od truhláře. Úložný prostor je řešen velkorysou vestavěnou skříní v předsíni. Historická, kompletně zrekonstruovaná budova ve zdobném klasicistním stylu s nádechem secese výtah, bezbariérový přístup a reprezentativní společné prostory.

Výhodné místo v oblíbené části Prahy 4 se spoustou zeleně a kompletní nabídkou služeb. V okolí fungují obchody, restaurace, kavárny i lékařské služby, okolí nabízí široké možnosti vnitřního i venkovního sportovního vyžití – blízko je známý plavecký stadion, tenisové kurty, veslařský klub nebo hojně využiváná cyklostezka podél Vltavy. Doslova pár kroků od domu je tramvajová zastávka s rychlými spoji do centra. 

Družstevní vlastnictví, převod do OV není v tuto chvíli možný.

Celková částka zahrnuje nesplacenou anuitu ve výši 4.600.000 Kč (stav k 6/2024).

Podlahová plocha 40,37 m2.

Vybavení

 • Výtah
 • Bezbariérový přístup

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  105156
 • Cena celkem
  5 900 000 Kč / 233 617 €
 • Podlahová plocha *
  40 m²
 • Celková plocha
  40 m²
 • Světlá výška stropu
  3,00 m
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.