Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Zrekonstruovaný byt v nejvyšším, 5. podlaží panelového domu bez výtahu stojícího v obytné čtvrti plné zeleně, 5 minut jízdy autobusem od stanice metra Budějovická.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu, samostatnou toaletu a předsíň.

Okna jsou plastová s interiérovými žaluziemi, podlaha plovoucí laminátová v dekoru dřeva. Do bytu je zaveden internet UPC. Vytápění je ústřední z centrální kotelny. K bytu přísluší sklep. Budova má zateplení, výtah zde není.

Dům se nachází v klidné boční ulici lemované zelení asi 2 minuty chůze od autobusové zastávky, odkud se lze dostat ke stanici metra Budějovická, k tramvajovým zastávkám v Podolí nebo bez přestupu na druhou stranu Vltavy ke Smíchovskému nádraží. V pěším dosahu je prodejna potravin a několik restaurací, během pár minut je možné dojít do centra Brumlovka s kavárnami, fitness centrem, poštou a dalšími službami.

Interiér 38,8 m2, sklep 1,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  5 200 000 Kč / 220 807 €
 • Poplatky za služby
  3 500 Kč měsíčně
 • Celková plocha
  40 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41801

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.