Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 1+kk

Světlá garsoniéra v moderním bytovém domě, který je součástí rezidenčního komplexu Prosek Park stojícího v docházkové vzdálenosti od stanice metra i občanské vybavenosti. Družstevní vlastnictví s možností převodu do OV. Byt je pronajat do 30.06.2023.

Plocha západně orientovaného bytu v 5., předposledním podlaží domu se skládá z obytného prostoru s kuchyní a vstupem na balkon, koupelny (s vanou a WC) a předsíně.

Kolaudace komplexu proběhla v r. 2018, v domě je výtah. Součástí vybavení je vícekomorové plastové okno a balkonové dveře s celoobvodovým kováním, čtyřpolohovým otevíráním a mikroventilací, interiérové obložkové dveře Sapeli Elegant, vstupní bezpečnostní protipožární dveře NEXT v dekoru ořechu, plovoucí podlahová krytina od společnosti ProParket, v koupelně a WC keramický obklad a dlažba RAKO. Vytápění ústřední z centrální domovní kotelny. K dispozici za příplatek je parkovací stání, garáž je zabezpečena kamerovým systémem.

V okolí fungují obchody včetně supermarketu, poliklinika, fotbalový i tenisový klub, krátká je cesta k OC Letňany, do aquaparku, na zímní stadion nebo upraveného parku Přátelství s vodními prvky. Okolo domu vede cyklotrasa, po níž lze dojet až k Vltavě. Stanice metra Střížkov je v pěším dosahu, dopravní spojení zajišťují také autobusy, autem se lze rychle napojit na Kbelskou a dálnici D8.

Interiér 31,6 m2, balkon 5,6 m2.

Družstevní vlastnictví, nesplacená anuita za byt k 31. 12. 2022 činí 1.227.617 Kč, s možností převodu do OV.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Vybavení

 • Výtah
 • Bezbariérový přístup

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  3 950 000 Kč / 166 984 €
 • Podlahová plocha
  32 m²
 • Balkon
  6 m²
 • Celková plocha
  37 m²
 • Parkování
  Garážové stání za příplatek
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  41879

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.