Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Byt s velkým balkonem ve 3. podlaží novostavby, která právě vzniká v moderní čtvrti v Modřanech nedaleko vltavského břehu. Výstavba rezidenčního projektu Zahálka od renomovaných architektů, kladoucích důraz na respekt v přírodě, prochází závěrečnou fází.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s přípravou na kuchyni, ložnici, koupelnu (se sprchovým koutem, WC, umyvadlem a přípojkou na pračku) a předsíň. Z obou pokojů je možné vstoupit na prostorný balkon.

Ke standardu patří dřevěné podlahy Boen, sanita Villeroy & Boch, Hüppe a Hansgrohe, velkoformátové obklady a dlažba, interiérové dveře Vetos, vstupní bezpečností dveře tř. 3 s protipožární odolností a zvukovým útlumem, dřevěná eurookna s izolačními dvojskly, datová a televizní zásuvka v obou pokojích, videotelefon, rekuperační jednotka k automatickému přísunu čerstvého vzduchu, vytápění z centrální domovní kotelny. K jednotce přísluší sklep. Parkovací stání v garáži střežené kamerovým systémem lze přikoupit.

Lokalita prochází zdařilou revitalizací, díky níž se zde postupně rozšiřuje i nabídka služeb. Již dnes místo nabízí skvělé tramvajové spojení s centrem i široké možnosti sportovního vyžití. V bezprostřední blízkosti se nachází golfové hřiště, volnočasový areál a cyklostezka, po níž lze dojet za 20 minut na výtoňskou náplavku nebo za 25 minut až do centra. Tramvajová zastávka s častými spoji do centra je vzdálena 8 minut chůze. Do centra na Hlavní nádraží se lze dostat také vlakem.

Podlahová plocha 52,8 m2, balkon 13,7 m2, sklep 4,1 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Vybavení

 • Výtah

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  8 450 000 Kč / 356 841 €
 • Podlahová plocha
  53 m²
 • Balkon
  14 m²
 • Celková plocha
  67 m²
 • Parkování
  Garážové stání za příplatek.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  42404

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.