Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 6+kk

Unikátní rodinný byt s terasou, balkonem, garáží i venkovním parkováním se rozkládá na celém horním podlaží komorního viladomu s pouze 3 bytovými jednotkami. Dům stojí na rohovém pozemku ve vilové čtvrti středočeského města Čelákovice nacházejícího se cca 30 minut jízdy hromadnou dopravou od centra metropole. 

Dispoziční řešení 6+kk nabízí obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a přístupem na velký slunný balkon, 5 ložnic, 2 koupelny (jedna s vanou a WC, druhá se sprchovým koutem a WC) a prostornou vstupní halu. K bytu dále přísluší velká terasa přístupná z chodby u vstupu do bytu.

Dům z r. 2011 je výborně zateplen, dřevěná eurookna mají izolační trojskla. Podlahy jsou plovoucí laminátové. V bytě je klimatizace a podlahové vytápění, vytápění a ohřev vody řeší centrální plynový kotel. Kupní cena zahrnuje samostatnou garáž a 2 parkovací stání před domem.

V bezprostřední blízkosti u domu funguje hned několik supermarketů, v krátké docházkové vzdálenosti je mateřská a základní škola nebo gymnázium, vnitřní i venkovní sportoviště, plavecký bazén, zdravotní středisko, pošta, restaurace či kavárna. Asi 10 minut chůze je vzdáleno nádraží, odkud jezdí přímé vlakové spoje do centra Prahy, cesta na Masarykovo nebo Hlavní nádraží trvá asi 30 minut. Autem se dá rychle napojit na dálnici D10 i D11. 

Podlahová plocha 138,25 m2 terasa 36,83 m2, balkon 20,31 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  13 200 000 Kč / 550 344 €
 • Podlahová plocha
  138 m²
 • Terasa
  37 m²
 • Balkon
  20 m²
 • Celková plocha
  195 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42729

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.