Přehled jednotek

Informace

Dolce Vita Harrachov II

Harrachov, horské středisko na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, kde byly u nás prvně představeny lyže a vznikly první skokanské můstky. V obci, která si i přes narůstající turistický ruch dokáže zachovat svůj komorní ráz, stále žijí starousedlíci včetně rodin, z nichž vzešli sportovní šampioni a šampionky. Zahrady chalup tu nejsou oplocené, aby přirozeně navazovaly na okolní louky, krásné od jara do podzimu. Jsou zde výborné lyžařské podmínky, vyžití v každém ročním období a plno dobrých podniků, kam zajít na jídlo, kávu či pro křupavé pečivo ke snídani. Zkrátka sladký život, Dolce Vita. Stejně tak je pojmenovaný nový udržitelný projekt, který bude citlivě zakomponován do stávající zástavby, nezabere žádnou zelenou plochu, pouze nahradí dosloužilý rodinný dům. 

O projektu 
První energeticky úsporná dřevostavba v Harrachově, Dolce Vita Harrachov II, vznikne na zcela klidném místě s minimálním turistickým ruchem, v části Harrachova Nový Svět. Třípodlažní stavba s fasádou z páleného dřeva bude mít na patře vždy jen 2 jednotky, každá s balkonem, v přízemí navíc s předzahrádkou, k přátelským sousedským setkáním bude určena společná zahrada s terasou, posezením a grilem. Udržitelnost a nízké provozní náklady projektu zajistí fotovoltaické panely pro každou jednotku, podlahové vytápění a chlazení multisplitovým tepelným čerpadlem vzduch-vzduch i plastová okna s izolačními trojskly. Výstavba bude zahájena do konce r. 2023, díky zvolené dřevěné konstrukci se realizace nejen výrazně urychlí, ale navíc se ušetří cca 60 % CO2 oproti klasické zděné stavbě. 

Jednotky
Účelné dispoziční uspořádání každého apartmánu nabídne obývací pokoj se vstupem na balkon a s přípravou na kuchyňský kout, 2 ložnice, koupelnu, samostatnou toaletu, chodbu a předsíň. Vyšší standard zahrnuje vstupní dveře s bezpečnostním zámkem, bezfalcové interiérové dveře VEKRA s výškou 210 cm (možnost výběru ze 4 dekorů), kvalitní vinylové podlahy (výběr z 5 dekorů), velkoformátové obklady a dlažbu Ambienti, úsporné toalety SAT, další sanitu Laufen a Brevis, baterie Grohe, přípravu na zabezpečovací systém. Ke všem apartmánům přísluší sklep, ke 4 jednotkám navíc garážové stání s přípravou na wallbox napojený na vlastní FVE.

Lokalita 
Majitelé nových apartmánů získají svůj privátní kout na tichém místě, odkud mohou rovnou vyrazit na ranní běh po biatlonovém kolečku, na nenáročnou romantickou procházku k Huťskému rybníku nebo nechat děti vyřádit na blízké bobové dráze, dětském hřišti nebo v lanovém centru. Pár kroků vede do kavárny nabízející teplé snídaně, do pizzerie i oblíbené restaurace v tradiční horské roubence, blízko je také sklářské muzeum a pivovar. K lanovce je možné dojet pohodlně skibusem, jehož zastávka je 5 minut od rezidence, kousek autem je nový polský sportovní areál Polana Jakuszycka, výchozí místo běžeckých tras napojených na Jizerskou magistrálu. Harrachov je výborně dostupný, cesta z Prahy zabere okolo hodiny a půl, využít lze i přímé autobusové spoje. 

Přehledová tabulka

 • Adresa
  Nový Svět, Jablonec nad Nisou, Harrachov
 • Parkování
  Za příplatek
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  102786

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další developerské projekty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.