Informace

Investiční nemovitost

Třípodlažní prémiový chalet přímo na sjezdovce lyžařského střediska Kohútka představuje výjimečnou investiční příležitost. Horský dům stojí na česko-slovenské hranici Beskydy-Javorníky, v příjemném prostředí s krásným panoramatickým výhledem. 

Prostorné přízemí je věnováno především wellness zóně se saunou, vířivkou, relaxační zónou a koupelnou. V přízemí se dále nachází odkládací prostor (pro lyže, sněžný skútr apod.) a menší chodba s malou komorou, která momentálně slouží jako prádelna. V 1. patře se rozprostírá obývací část spojená s kuchyní a jídelnou, dále koupelna a toaleta. 2. patro tvoří noční část se 4 nadstandardními ložnicemi (kapacita až 8 osob) a 2 koupelnami. Pro milovníky venkovního grilování poskytuje chalet i kryté posezení s elektrickým grilem. 

Dům byl navržen v kombinaci masivního dřeva a kamene, ručně štípaného pískovce. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo a kachlová kamna na dřevo. Vysoký standard doplňuje kompletně vybavená kuchyně se zabudovanými spotřebiči (myčka nádobí, trouba, chladnička s mrazničkou), velký jídelní stůl, pohodlné manželské postele z masivního dřeva, prostorné skříně a komody. Parkování pro více aut je možné přímo u domu. 

Oblast Kohútka je skvělým výstupním bodem pro milovníky pohybu a přírody. Toto malebné místo v srdci hor nabízí možností aktivit pro všechny věkové kategorie i zájmy. Díky dobře upraveným sjezdovkám a běžeckým stopám je tato oblast ideální pro zimní sporty. V nedalekém hotelu Kohútka funguje restaurace, kde je možné ochutnat širokou škálu tradičních i moderních jídel. 

Celková užitná plocha 417 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104745
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Terasa
  18 m²
 • Balkon
  28 m²
 • Hrubá podlahová plocha budovy
  367 m²
 • Zahrada
  321 m²
 • Pozemek
  513 m²
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další investiční nemovitosti v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.