Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Pozemek s rodinným domem ke kompletní rekonstrukci a zahradou se vzrostlými stromy se nachází v blízkosti lesoparku, přímo u autobusové zastávky a 5 minut chůze od tramvaje. 

Pozemek se nachází v pásmu PS – sady, vinice, zahrada. Dle nového metropolitního plánu má být celé území zastavitelným (až 4 podlažní objekty), nyní je však možná pouze rekonstrukce domu, nikoliv jeho rozšíření či stavba nového. V roce 2007 byl na pozemek přiveden plyn a proběhla výměna elektrických rozvodů ve spodním patře domu. Na pozemek je povolen vjezd autem.
Rodinný dům z 80. let 20. století je ve stavu ke kompletní rekonstrukci. Přízemí se v současnosti skládá z kuchyně, 1 pokoje, technické místnosti, toalety a sprchy. V patře jsou 3 ložnice, koupelna s WC a vchod na severovýchodně orientovanou terasu a na půdu.

Lokalita nabízí dobrou dopravní dostupnost a spoustu zeleně, jedinečnou atmosféru oblasti dodává bývalá nouzová kolonie Labuťka a historický starý Prosek. Hned u domu je autobusová zastávka, odkud lze za 3 minuty dojet ke stanici metra linky B Palmovka, pár minut chůze od domu je i tramvajová zastávka se spoji do centra nebo ke stanici metra linky C Kobylisy. V blízkosti funguje prodejna potravin, kavárna, restaurace i mateřská škola nebo soukromé gymnázium PORG. Kousek od domu začíná lesopark se stezkami k bobové dráze, procházkou je možné dojít i do parku Podvinní.

Pozemek 835 m2, zahrada 630 m2, užitná plocha domu cca 231 m2 (z toho interiér cca 216 m2 a terasa cca 15 m2), zastavěná plocha 205 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Celková plocha
  835 m²
 • Typ pozemku
  Zahrada
 • Referenční číslo
  101068

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.