Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Rovinatý pozemek ideální k výstavbě rodinného domu se nachází na pěkném zeleném místě pár minut jízdy od Mělníka a necelou půlhodinu od Prahy. 

Inženýrské sítě (výtlaková kanalizace, vodovod, elektro) jsou u pozemku v hlavní ulici. Dle územního plánu je zde možné postavit rodinný dům, maximální zastavitelnost činí 40 %, maximální hladina zástavby 2 nadzemní podlaží + podkroví. 

Slunný pozemek se nachází na místě bývalého zámeckého parku. Veškeré služby jsou v blízkém vinařském městě Mělník, kam lze z obce dojet během chvilky autobusem či autem. Jízdy autem do Prahy usnadňuje nedaleký nájezd na dálnici D8. Obec leží v blízkosti hory Říp nebo romantického Kokořínska s lesy a skalními útvary, kousek od pozemku je také koupací i lovné jezero. Okolím vedou trasy pro pěší, cyklisty a inline bruslaře.

Celková plocha 845 m2. 

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  3 300 000 Kč / 139 594 €
 • Cena za m2
  3 905 Kč / 165.20 €
 • Celková plocha
  845 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  101152

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.