Informace

Pozemek

Rovinatý pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu se nachází na klidném zeleném místě jen pár minut jízdy od Mělníka a necelou půlhodinu od Prahy.

Inženýrské sítě (výtlaková kanalizace, vodovod, elektro) jsou u pozemku v hlavní ulici. Dle územního plánu je zde možné postavit rodinný dům, maximální zastavitelnost činí 40 %, maximální hladina zástavby 2 nadzemní podlaží + podkroví. 

Pozemek se nachází v malé obci na místě bývalého zámeckého parku, necelých 5 kilometrů od vinařského města Mělník s veškerými službami. S Mělníkem má obec autobusové spojení, jízdy autem do Prahy urychluje nedaleký nájezd na dálnici D8. Místo leží nedaleko hory Říp nebo romantického přírodního parku Kokořínsko, nedaleko pozemku je koupací i lovné jezero, okolím vedou cyklistické, turistické a inline stezky.

Celková plocha 808 m2. 

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Celková plocha
  808 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  101153

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.