Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Strategicky umístěný pozemek o velikosti 1 200 m2 s průmyslovou budovou a výbornou vizibilitou umístěný přímo u vysoce frekventovaného kruhového objektu v obci Bernolákovo nabízí možnost stavby pětipodlažní administrativní budovy.

Zastavitelnost rovinatého pozemku činí 40 %. Při částečně zapuštěném podlaží je možné postavit pětipodlažní administrativní budovu s celkovou výškou 15 metrů. Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě včetně plynu, elektřiny, vody internetu a před pozemkem se nachází i kanalizace. K pozemku je vypracována studie v souladu s platným územním plánem.

Průmyslová budova se zastavěnou plochou 260 m2 je aktuálně v pronájmu a má showroom, 2 kanceláře, kuchyňku a WC, vlastní plynový kotel a septik s čističkou. Vzhledem k vynikající poloze je na pozemku umístěno 7 billboardů, které se pronajímají.

Cena nemovitosti 535 000 eur.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  12 647 400 Kč / 535 000 €
 • Cena za m2
  10 274 Kč / 434.60 €
 • Celková plocha
  1 231 m²
 • Typ pozemku
  Komerční
 • Referenční číslo
  101373

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.