Informace

Pozemek, 158/34

Pěkný rovinatý pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu se nachází v nové rezidenční zástavbě v klidné části Křižatky v Králově Dvoře obklopeném krásnou přírodou Českého krasu, pouhých pár minut jízdy po dálnici D5 od pražského Zličína nebo ruzyňského letiště.

Veškeré inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace, plyn, optické vlákno) jsou u hranice pozemku. Příjezd je po asfaltové komunikaci s chodníkem a osvětlením

Na pozemku neváznou žádné závazky ani věcná břemena, je zpracován inženýrsko-geologický a hydrogeologický průzkum. K nemovitosti je možné nabídnout 2 různé projekty domu (bungalov či patrová stavba), záměr výstavby je již předschválen stavebním úřadem a v případě zájmu lze vystavět vybraný nízkoenergetický dům třídy B na klíč

Velice atraktivní vyvýšené místo umožňuje výhled do nádherné přírody s Koněpruskými jeskyněmi, okolím vedou cyklostezky a turistické i naučné trasy. Občanská vybavenost funguje v centru Králova Dvora a Berouna, které jsou vzdálené necelých 10 minut jízdy autem či autobusem, cca 20 minut trvá cesta na okraj Prahy. V blízkosti budoucího domu je autobusová zastávka, nedaleko i železniční stanice. 

Celková plocha 808 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101516
 • Cena celkem
  8 000 000 Kč / 315 520 €
 • Cena za m2
  9 901 Kč / 390.50 €
 • Celková plocha
  808 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.