Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Slunný pozemek pravidelného obdélníkového tvaru na dobře přístupném a pěkném zeleném místě, přímo u přírodní památky Nad závodištěm ve Velké Chuchli a v sousedství přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj. 

Předmětem prodeje je velká oplocená zahrada v zahrádkářské kolonii, na které stojí chata (zastavěná plocha cca 40 m2).

Na parcele je přípojka elektřiny a studna, v ulici vede městský vodovod. Příjezd k pozemku je po místní zpevněné komunikaci

Přírodní oblast s nádhernými výhledy se rozkládá v pohodlném dosahu občanské vybavenosti. Místo je výborně přístupné po Pražském okruhu i městskou hromadnou dopravou, 5 minut chůze od pozemku je autobusová zastávka s konečnou u stanice metra Smíchovské nádraží. 

Celková plocha 708 m2. 

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  4 500 000 Kč / 191 327 €
 • Cena za m2
  6 356 Kč / 270.20 €
 • Celková plocha
  708 m²
 • Typ pozemku
  Zahrada
 • Referenční číslo
  101656

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.