Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Prosluněný pozemek s velmi pěknými výhledy a možností okamžité výstavby rodinného domu, jehož projekt je součástí nabídky, se rozkládá v nové rezidenční čtvrti zasazené na krásné přírodní místo přímo u lesa a přitom v pěším dosahu veškeré infrastruktury středočeské Dobříše ležící asi půl hodiny jízdy od Prahy. 

K pozemku o velikosti téměř 700 m2 jsou přivedeny všechny dostupné inženýrské sítě (elektro, voda, kanalizace). Příjezd až k pozemku je po nové komunikaci

Součástí nabídky je platné stavební povolení s projektem na dvoupodlažní dům s dispozicí 4+kk a s garáží. Stavbu lze okamžitě zahájit, závazek k realizaci domu je do 31. 12. 2025. Z pozemku a budoucího domu se otevírá uklidňující výhled na louku a les

Výborná poloha zaručuje blízkost přírody i pohodlný dosah všeho potřebného. V pěší vzdálenosti je mateřská škola, dětská herna, kavárna, supermarket, fitcentrum. Sousední rozlehlý přírodní park Hřebeny nabízí možnosti procházek i cyklovýletů. Spojení s Prahou zajišťuje příměstský autobus i vlak, autem trvá cesta po dálnici D4 asi 30 minut. 

Celková výměra 693 m2.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  7 190 000 Kč / 305 697 €
 • Cena za m2
  10 375 Kč / 441.10 €
 • Celková plocha
  693 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  101702

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.