Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Rovinatý pozemek o výměře téměř 900 m2 se stavebním povolením na klidném místě v nové zástavbě obce Tuchlovice. Obec s výbornou infrastrukturou se rozkládá nedaleko CHKO Křivoklátsko, pár minut pohodlné jízdy po dálnici D6 od západního okraje Prahy. 

Na pozemek jsou přivedeny inženýrské sítě: elektřina, voda, kanalizace i plyn. K pozemku je vyřízeno stavební povolení, je možné okamžitě začít s výstavbou. Příjezd k pozemku je po nové osvětlené komunikaci ze zámkové dlažby. 

Pozemek je umístěn ve slepé ulici u Tuchlovického potoka. V obci funguje mateřská a základní škola, prodejna potravin, kavárna, restaurace, pošta, čerpací i dobíjecí stanice. Praha je výborně dostupná autem po dálnici D6 nebo autobusovými spoji (s konečnou u stanice metra Zličín či Motol), nedaleko je také vlaková zastávka Stochov. Pěkné okolí nabízí možnosti pěších i cyklistických tras po CHKO Křivoklátsko nebo přírodním parku Džbán u Kladna. 

Celková plocha 895 m2. 

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  6 990 000 Kč / 295 685 €
 • Cena za m2
  7 810 Kč / 330.40 €
 • Celková plocha
  895 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  101806

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.