Informace

Pozemek, 235/29

Nadstandardně velký pozemek s platným stavebním povolením na rodinný dům s dvojgaráží se nachází v nové vilové čtvrti Králova Dvora, na jižním svahu u Křivoklátských lesů, v krátké dojezdové vzdálenosti od veškerých služeb a jen pár kilometrů od západního okraje Prahy. Možnost výstavby domu na klíč. 

Pozemek o ploše 1 124 m2 je připraven k výstavbě, inženýrské sítě (elektřina, plyn, vodovod, kanalizace i optický kabel) jsou připraveny. Dle stavebního povolení zde může vzniknout dvoupodlažní nízkoenergetický rodinný dům s dvojgaráží a 3 venkovními parkovacími místy. V případě zájmu je možné vystavět dům s kompletní finalizací interiéru i exteriéru (úprava zahrady, realizace bazénu, sauny, centrálního vysavače, klimatizace či zabezpečovacího systému). V projektu je počítáno s dispozicí 6+kk, krbem i velkoryse pojatou terasou, která poskytne nádherné výhledy do okolní přírody. Součástí vybavení mohou být fotovoltaické panely a vytápění tepelným čerpadlem (vzduch-voda). 

Pozemek je součástí nově vznikající rezidenční čtvrti s 25 domy, rozkládající se na klidném místě přímo u lesa nedaleko centra Králova Dvora. V blízkosti funguje mateřská a základní škola, sportovní hala nebo poliklinika, další občanská vybavenost je v sousedním královském městě Beroun dostupném autobusem. Místo má výjimečnou polohu u CHKO Křivoklátsko a nedaleko CHKO Český kras. Praha je rychle a pohodlně dostupná po dálnici D5. 

Celková plocha 1 124 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102520
 • Cena celkem
  10 500 000 Kč / 414 201 €
 • Cena za m2
  9 342 Kč / 368.50 €
 • Celková plocha
  1 124 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.