Informace

Pozemek č. 15

Rovinatý stavební pozemek o výměře 1 230 m2 s platným stavebním povolením je součástí udržitelného developerského projektu Rezidence Ptice vznikajícího v malé obci obklopené pěknou krajinou na předměstí Prahy. 

Na pozemek jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě a vybudována nová komunikace. K pozemku je vydáno platné stavební povolení na výstavbu moderního jednopodlažního domu o užitné ploše 203,99 m2. Parkovací stání je řešeno na pozemku. 

V obci funguje mateřská škola, prodejna potravin a několik sportovišť, jako jsou fotbalové hřiště, tenisové kurty a dětské hřiště, je zde též jezdecký areál s možností ustájení koní, oblíbenou aktivitou je rybaření na místním rybníku. Ptice jsou díky nedalekým dálnicím D5 a D6 perfektně dostupné, asi 20 minut trvá cesta na letiště. S Prahou je zajištěno výborné spojení příměstskými autobusy, které mají konečnou u stanice metra Zličín, zastávka se nachází kousek od budoucího domu. 

Celková plocha 1 230 m2. 

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.

Část pozemku o výměře 252 m2 je nestavební a bude sloužit pouze jako součást zahrady.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102881
 • Cena celkem
  10 011 000 Kč / 396 240 €
 • Cena za m2
  8 139 Kč / 322.10 €
 • Celková plocha
  1 230 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Informace o projektu

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.