Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Pozemek

Výjimečná filantropická příležitost koupě pozemku o velikosti 2 049 m2, který leží v těsné blízkosti přírodního parku Drahaň-Troja i městské zástavby s kompletní infrastrukturou.

Parcela, která je v současném územním plánu vedena jako zeleň, městská krajina, má ideální jižní orientaci. Poskytuje tak momentálně možnost nekomerčního využití v podobě výsadby sadu či menší vinice, která by navázala na historickou tradici zaniklých vinic v okolí. Metropolitní plán nabízí poměrně zajímavou šanci využít parcelu například pro zřízení ekologického centra nebo jiné stavby občanské vybavenosti. Díky blízkosti 2 studánek a smíšeného lesa i vhodné nadmořské výšce lze uvažovat třeba o stanici, která si dá za cíl vrátit do zdejší krajiny a monitorovat mloky skvrnité.

Místo je vstupní branou do rozlehlého přírodního parku Drahaň-Troja s přírodní rezervací Podhoří. Okolo pozemku prochází stezka vedoucí do Černé rokle, kudy lze dojít až k vltavskému břehu. Oplocený pozemek je dobře přístupný, v blízkosti je zastávka autobusu MHD s rychlým spojením na metro Kobylisy.

Celková plocha 2 049 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  7 490 000 Kč / 307 471 €
 • Cena za m2
  3 655 Kč / 150.10 €
 • Celková plocha
  2 049 m²
 • Typ pozemku
  Komerční
 • Referenční číslo
  31517

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.