Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Pozemek

Rovinatý pozemek o výměře 1.334 m2 se vzrostlými stromy a krásným výhledem na skály a řeku leží přímo na břehu Berounky v katastru Zadní Třebaň. Rekreačně atraktivní oblast s bohatým komunitním životem se nachází nedaleko CHKO Český Kras mezi obcemi Řevnice a Zadní Třebaň, 35 minut jízdy autem od Smíchovského nádraží.

Součástí pozemku je i chata s číslem evidenčním. Lze ji zrekonstruovat nebo místo ní postavit kdekoliv na pozemku nový objekt k rodinné rekreaci, protože celá lokalita je určena pouze k rekreačnímu bydlení; v okolních chatách však žije dost lidí po celý rok. Na pozemku je elektřina, vlastní kopaná studna, septik a plechová garáž.

K pozemku je příjezd od silnice po slepé zpevněné obecní komunikaci v délce 200 m. Nádraží v Zadní Třebani je vzdálené 1,4 km, nádraží v Řevnicích 1,9 km a jde se k nim příjemnou procházkou podél řeky. Cesta vlakem na Smíchovské nádraží trvá 30 minut, na Hlavní nádraží pak 37 minut. Krásné okolí nabízí nepřeberné množství výletních tras všemi směry – podél romantické řeky, do Českého krasu, Brd nebo do přírodního parku Hřebeny.

V obci Řevnice je spousta obchodů a služeb, restaurace, pošta, lékárna, sokolovna, cukrárna, a to převážně na náměstí nebo v jeho okolí, které je vzdálené 1,7 km pěšky kolem řeky. Nejbližší obchod Penny je vzdálen 1,1 km. Jsou zde i sportovní a kulturní možnosti. Řeka Berounka je vhodnou příležitostí pro rybáře a vodáky.

Celková plocha 1 334 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  6 500 000 Kč / 266 831 €
 • Cena za m2
  4 873 Kč / 200 €
 • Celková plocha
  1 334 m²
 • Typ pozemku
  Zahrada
 • Referenční číslo
  40399

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.