Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Rohový a dobře přístupný pozemek se vzrostlými ovocnými stromy. Krásné místo u přírodního parku Střed Čech, v obci Březová-Oleško v pohodlné dojezdové vzdálenosti od Prahy.

Pozemek je velmi mírně svažitý (sklon 3 - 7 °). V současnosti zde stojí přízemní nepodsklepená chata (přestavěná z bývalé garáže) bez elektřiny, vhodná k demolici. Na zahradě rostou staré neošetřované ovocné stromy – třešně, jabloně, švestka i ořešák. Plocha je oplocena drátěným pletivem na betonových sloupcích.

Pozemek se nachází ve smíšené zástavbě rekreačních a obytných domů, přímo u slepé silnice a autobusové zastávky, odkud se lze příměstským spojem dostat ke stanici metra Kačerov. Občanská vybavenost funguje v sousední Davli či nedalekých Dolních Břežanech, cesta na okraj Prahy trvá autem cca 15 minut. Obec obepíná úchvatná krajina s hlubokými, převážně dubohabrovými lesy, bývalými hradišti a vyhlídkami nad strmými srázy nedaleko soutoku Sázavy a Vltavy.

Celková plocha 532 m2, zastavěná plocha 32 m2.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  6 790 000 Kč / 286 740 €
 • Cena za m2
  12 763 Kč / 539 €
 • Celková plocha
  532 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  41120

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.