Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Soubor stavebních a nestavebních pozemků vhodný k investičním účelům v obci Dobkovice rozkládající se uprostřed krásné přírody u Labe mezi Děčínem a Ústím nad Labem.

Předmětem prodeje je 10 stavebních parcel vhodných pro výstavbu rodinných domů o celkové ploše 11 525 m2. Dle územního plánu je možná zastavitelnost 30%. Dalších 15 673 m2 jsou plochy nestavební. 

Na ploše je přípojka elektřiny a veřejného vodovodu i kanalizace, přístup je po asfaltové komunikaci

V obci funguje mateřská a základní škola a pošta. Dopravní spojení zajišťuje vlak, kterým je možné se dostat do Ústí nad Labem, Děčína nebo Litvínova. Obec je součástí rozsáhlé chráněné krajinné oblasti České Středohoří. V okolí se nachází několik přírodních památek i hradních zřícenin, místem prochází cyklostezka, zalesněné okolí je protkáno turistickými trasami.

Celková plocha 27 198 m2.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  9 800 000 Kč / 416 667 €
 • Cena za m2
  360 Kč / 15.30 €
 • Celková plocha
  27 198 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  41821

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.