Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Soubor stavebních a nestavebních pozemků vhodný k investičním účelům o celkové ploše téměř 3 ha v obci Dobkovice rozkládající se uprostřed krásné přírody u Labe mezi Děčínem a Ústím nad Labem.

Na ploše je přípojka elektřiny a veřejného vodovodu i kanalizace, přístup je po asfaltové komunikaci. Na pozemcích lze vystavět rodinné domy, ale i sklady či nerušící výrobu. Je třeba dodržet minimální velikost pozemku 800 m2 pro umístění rodinného domu a 30% zastavitelnost. Součástí nabídky je studie s možností rozmístění jednotlivých domů.

Pozemky se skládají ze 3 typů parcel:

12 747 m2 – součást přestavbové plochy bydlení
1 664 m2 – součást stávající plochy krajinné zeleně
12 787 m2 – součást stávající plochy zemědělské.

V obci funguje mateřská a základní škola a pošta. Dopravní spojení zajišťuje vlak, kterým je možné se dostat do Ústí nad Labem, Děčína nebo Litvínova. Obec je součástí rozsáhlé chráněné krajinné oblasti České Středohoří. V okolí se nachází několik přírodních památek i hradních zřícenin, místem prochází cyklostezka, zalesněné okolí je protkáno turistickými trasami.

Celková plocha 27 189 m2.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  9 800 000 Kč / 417 199 €
 • Cena za m2
  360 Kč / 15.30 €
 • Celková plocha
  27 189 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  41821

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.