Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Pozemek

Mírně svažitý a dobře přístupný pozemek o celkové ploše 1 241 m2 vhodný pro výstavbu rodinného domu v sousedství oblíbené rezidenční zástavby Berouna nedaleko lesoparku Městská hora.

Inženýrské sítě jsou u hranice pozemku, přístup je po osvětlené asfaltové komunikaci i po novém chodníku ze zámkové dlažby. Dle územního plánu lze na pozemku vystavět dům nebo dvojdům městského či venkovského typu a podle toho se mírně liši zastavitelnost pozemku (40% a 45%).

Místo je bez husté zástavby, vyvýšená poloha na jižním svahu umožňuje pěkné výhledy do krajiny Českého krasu.

V pěším dosahu je mateřská i základní škola a několik sportovišť: koupaliště, tenisové a beachvolejbalové kurty, venkovní posilovna i dětská hřiště. Blízko je do obchodního centra, na poštu nebo do lékárny. K procházkám láká blízký lesopark Městská hora i vrch Děd s rozhlednou. Dopravní spojení s centrem města je zajištěno autobusovými spoji. Beroun leží v nevelké vzdálenosti od Prahy, kam se lze dostat pohodlně autem po dálnici D5, autobusem či vlakem.

Celková plocha 1 241 m2.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  13 900 000 Kč / 570 608 €
 • Cena za m2
  11 201 Kč / 459.80 €
 • Celková plocha
  1 241 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  42525

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.