Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Unikátní krajní stavební pozemek s krásnými výhledy do zeleně, rozkládající se na zcela privátním a klidném místě v uzavřeném areálu v části Praha 6 - Lysolaje přímo u přírodního parku, v rychlém dosahu mezinárodních škol i letiště. Vydáno pravomocné stavební povolení.

K pozemku jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě, příjezd je po místní asfaltové komunikaci se vjezdem umožněným pouze rezidentům a návštěvám. Povolena je výstavba dvoupodlažního rodinného domu 4+kk (140,15 m2) s terasou (15,74 m2) a garáží (18,1 m2).

Pozemek se nachází přímo v intravilánu přírodního parku Šárka-Lysolaje, kousek je park Kaménka se sochařskými díly, na nějž navazuje přírodní památka Housle. V docházkové vzdálenosti je mateřská i základní škola, pár minut jízdy autem či autobusem jsou mezinárodní školy ISP v Nebušicích a Riverside v Sedlci, blízko je kampus České zemědělské univerzity. Autobusy zajišťují spojení ke stanici metra Dejvická, autem se dá snadno napojit na Pražský okruh.

Celková plocha 517 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  13 900 000 Kč / 579 529 €
 • Cena za m2
  26 886 Kč / 1 120.90 €
 • Celková plocha
  517 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  43558

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.