Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Pozemek

Unikátní pozemek blízko slovenských hranic – v Hainburgu nabízí poklidné bydlení v sousedním Rakousku vzdáleném pouze 15 km od Bratislavy. Oplocený pozemek se nachází v zastavěné, avšak tiché oblasti. 

Parcela je kategorizovaná jako orná půda, pozemek má šířku 16 metrů. 

Hainburg je malebná rakouská obec kousek od centra Bratislavy (15 km). V pěším dosahu od pozemku se nacházejí všechny potřebné obchody, kompletní občanská vybavenost i krásná příroda včetně řeky Dunaj a okolních zelených lesů

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  9 674 123 Kč / 397 050 €
 • Cena za m2
  3 655 Kč / 150 €
 • Celková plocha
  2 647 m²
 • Typ pozemku
  Zahrada
 • Referenční číslo
  43732

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.