Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Pozemek

Pozemek s ovocným sadem a fantastickými výhledy do okolní poetické krajiny. Parcela s platným stavebním povolením a projektem dvou domů od renomovaného architektonického studia leží ve vinařské oblasti u Mutěnic nedaleko Hodonína.

Plocha je dle regionální tradice podlouhlého tvaru. V současnosti se zde nachází malý zahradní domek (dřevostavba). Elektřina už je na pozemku připojena, vodovod se nachází u pozemku a je souhlas k připojení. Příjezd ke spodní části pozemku je po zpevněné komunikaci, k horní části vede nezpevněná cesta. Na pozemku roste ovocný sad s asi 30 stromy (hrušeň/jabloň/višeň/třešeň/meruňka).

Kupní cena zahrnuje kompletní projektovou dokumentaci od známého studia, které v lokalitě realizovalo už několik projektů. Projekt počítá se 2 budovami: hlavním domem v dolní části pozemku a přístřeškem („tiny house“) na místě s nejhezčím výhledem.

Romantická klidná oblast nedaleko rozhledny Vyšicko, k níž vede turistická stezka, okolí protínají i cyklistické trasy, krajinou vede také vinařská stezka okolo spousty vinných sklípků. V blízkých Mutěnicích fungují obchody, restaurace, kavárna, pošta, mateřská i základní škola.

Celková plocha 3 681 m2.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  2 200 000 Kč / 90 312 €
 • Cena za m2
  598 Kč / 24.50 €
 • Celková plocha
  3 681 m²
 • Typ pozemku
  Ostatní
 • Referenční číslo
  44125

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.