Informace

Chata 2 + kk

Dřevěný rekreační domek stojí na pozemku obklopeném vzrostlými stromy, zajišťujícími dokonalé soukromí, na nádherném místě uprostřed přírody nedaleko obce Malá Hraštice. Čistý vzduch, nádherné výhledy do okolních lesů a snadná dostupnost služeb i Prahy. 

80 let starý srub má užitnou plochu 55 m2. Součástí nabídky je stavební povolení, platné do r. 2024, na rekreační dům s 1 nadzemním podlažím a podkrovím. Na pozemku je studna s dostatečně hlubokým vrtem přes 30 m a malý septik, který je nutno zvětšit. Elektřina je nová z r. 2021 (3fázový jistič 25 A). Kromě srubu zde stojí stará kůlna, přístřešek pro auto a nový zahradní domek. Přístup na pozemek je možný ze dvou stran po nezpevněné komunikaci. 

Dle stavebního povolení zde může vzniknout dům se zastavěnou plochou 95 m2 a cca 18metrovou terasou.  Výška stavby do hřebene sedlové střechy je limitována 7 m. Plánovanou dispozici přízemí tvoří obývající pokoj, kuchyně, koupelna s WC, zádveří s chodbou a technická místnost, podkroví 3 pokoje a koupelna s WC. Vytápění je navrženo tepelným čerpadlem doplněným o krbová kamna. 

Velice pěkná a dokonale klidná oblast s řídkou zástavbou leží cca 1 kilometr od centra obce Malá Hraštice, kde funguje prodejna potravin, pošta, restaurace nebo cukrárna, v obci je také mateřská a základní škola. Dopravní spojení zajišťují autobusy i vlaky. Jízda autem na okraj Prahy (na Pražský okruh) zabere cca 25 minut. 

Užitná plocha 55 m2, pozemek 688 m2. 

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  5 000 000 Kč / 205 297 €
 • Podlahová plocha
  55 m²
 • Sklep
  -
 • Pozemek
  688 m²
 • Parkování
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100681

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.