Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Roubenka 3+1

Unikátní objekt se dvěma budovami okouzlí svým geniem loci. Malebná roubenka po nákladné rekonstrukci je umístěna v pěkné obci v srdci Beskyd. Nemovitost je vhodná k podnikání či bydlení.

Interiér obytné roubenky tvoří tři místnosti, ve vstupní chodbě se nachází vchod do dvou místností. Větší z nich disponuje kamny a vchází se z ní do dalšího pokoje. Dřevěné schodiště na chodbě vede do půdních prostor, které jsou vhodné k vestavbě minimálně dvou ložnic. Chalupa se samostatně stojící budovou s místností připravenou na kuchyň a toaletou vytváří rohové zákoutí pro příjemné posezení. Mezi budovami se nachází velkorysé nádvoří s okrasnou skalkou.

Střešní krytina je šindelová a na atmosféře této útulné nemovitosti přidávají dřevěné trámové stropy a dobová krbová kamna. Podlaha je dřevěná a žulová. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo doplněné podlahovým vytápěním. Zdrojem vody je vlastní studna, dům je napojen na veřejnou kanalizaci. Parkování je možné přímo na pozemku a nedalekém parkovišti.

Dobová obytná roubenka včetně oddělené kuchyně s krytým posezením má spolu se strategickou a turisticky vyhledávanou lokalitou velký investiční potenciál. Dopravní spojení do obce je možné autobusem i vlakem. V blízkém okolí, kromě plné občanské vybavenosti města, leží koupaliště a dva ski areály. K aktivnímu odpočinku v přírodě pak vybízí nedaleký vrchol Smrk nebo královna Moravskoslezských Beskyd Lysá hora.

Veškeré vybavení vyobrazené na fotografiích je součástí nabídkové ceny. 

Užitná plocha 180 m2, zastavěná plocha 217 m2, zahrada 508 m2, pozemek 725 m2.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  5 900 000 Kč / 241 358 €
 • Podlahová plocha
  180 m²
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  217 m²
 • Zahrada
  508 m²
 • Pozemek
  725 m²
 • Parkování
  Na pozemku + blízké bezplatné parkoviště
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100743

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.