Informace

Rodinný dům 4+kk, 235/13

Novostavba samostatně stojícího nízkoenergetického rodinného domu se slunnou zahradou a výhledem do lesa je součástí rezidenčního projektu Green Hills rozkládajícího se v klidné lokalitě s čistým vzduchem pod vrchem Děd, přímo u lesa v CHKO Křivoklátsko mezi Královým Dvorem a Berounem, několik minut jízdy po dálnici D5 od okraje Prahy.

Účelnou dispozici tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni, 3 ložnice, 2 koupelny, samostatná toaleta, prádelna, předsíň, technické zázemí a sklad. Další úložný prostor poskytuje velmi prostorná půda

Dům je zděný, má energetickou náročnost B (velmi úsporný). V celém domě je podlahové vytápění (zdrojem tepla elektrokotel). Podlahy jsou vinylové a s italskou designovou dlažbou Marazzi, sanita je od značky Villeroy & Boch, kvalitní okna mají trojskla. K domu přísluší 2 venkovní parkovací stání, zajistit lze i 3. stání nebo kryté stání. 

Nová rezidenční zástavba s 25 domy leží v části Zahořany nedaleko centra Králova Dvora. Asi 3 minuty jízdy je vzdálena mateřská a základní škola, sportovní hala nebo poliklinika, další občanská vybavenost funguje v sousedním Berouně, královském městě s historickým jádrem. Místo má výjimečnou polohu mezi CHKO Křivoklátsko a CHKO Český kras a zároveň se nachází v pohodlné dojezdové vzdálenosti od Prahy.

Užitná plocha 123,49 m2, zastavěná plocha 123,49 m2, zahrada 459,51 m2, pozemek 583 m2.  

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  12 500 000 Kč / 513 242 €
 • Podlahová plocha
  123 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  123 m²
 • Zahrada
  460 m²
 • Pozemek
  583 m²
 • Parkování
  2 - 3 venkovní parkovací stání
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  101510

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.