Informace

Rodinný dům, 3+kk

Útulný venkovský rodinný dům s pavlačí a kachlovou pecí stojí na velkém pozemku se stodolou a rybníkem v krásné, průmyslem nezasažené krajině nedaleko CHKO Blaník na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje. 

Současné dispoziční uspořádání nabízí v přízemí hlavní obytnou místnost (sednici) s kuchyní a 1 samostatnou ložnici, v podkroví jsou 2 ložnice a prostor vhodný k rozšíření obytné plochy. Koupelna se sprchovým koutem je umístěna v suterénu, ze vstupní chodby vedou dvířka do samostatného sklepa využívaného jako spíž. Součástí nemovitosti je velká stodola se 2 vjezdy, využívaná k parkování a skladování věcí. Po rekonstrukci může stodola zajímavě a stylově rozšířit stávající obytnou plochu. 

Dominantou interiéru jsou kachlová kamna na dřevo, které vytápějí celý dům, zvenku zaujme historická pavlač. Okna jsou dřevěná špaletová. Ohřev teplé vody je nyní kotlem na pevná paliva. Na pozemku je rybník, který byl vybagrován, má pevné dno a hloubku cca 2 m. Nad rybníkem byla vybudována nová lávka. Zahradu krášlí cca 50 let staré prosperující stromy.

Dům se nachází v naprosto klidné obci Šebířov přímo u přírodní památky Vlašimská Blanice. S okolními městy Mladou Vožicí, Táborem nebo Vlašimí má obec autobusové spojení. Krásnou krajinu tvoří pole, lesy a louky, magický vrch Blaník je vzdálen cca 10 minut autem. Praha je vzdálena asi 1 hodinu jízdy. 


Užitná plocha 334 m2 (dům 126m2 + stodola 208 m2), zastavěná plocha 126 m2, zahrada 1 882 m2, pozemek 2 008 m2. 

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  4 800 000 Kč / 197 085 €
 • Podlahová plocha
  126 m²
 • Sklep
  Ano
 • Zastavěná plocha
  334 m²
 • Pozemek
  2 008 m²
 • Parkování
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101752

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.