Informace

Rodinný dům, 5+kk

Moderní novostavba nízkoenergetického 5pokojového rodinného domu se dvěma prostornými podlažími předávaná ve standardu „na klíč“. Dům stojí v tichém prostředí obce Slaská se vzácnými výhledy na okolní scenérii malebné přírody Banskobystrického kraje, které si noví majitelé vychutnají z částečně zastřešené terasy na rozlehlém pozemku. 

Vstupní úroveň domu se skládá z denní obývací části, kuchyně a jídelny. Přízemí dále pokračuje prostornou noční částí s hlavní ložnicí doplněnou o walk-in šatnu, 2 menšími ložnicemi (např. dětské pokoje) a dalším pokojem vhodným pro ložnici pro hosty či pracovnu. Suterén poskytuje prostor pro sklad nářadí a zahradnických potřeb, sklad potravin a sezónních věcí, wellness zónu (s prostorem na saunu a vířivku) a fitness zónu využitelnou též jako společenskou místnost. V případě potřeby je možné dům využívat i jako vícegenerační – možnost úpravy 2 místností ve spodním podlaží (v současnosti sklady) na 2 obytné místnosti. 

Stavba byla zkolaudována v r. 2023. Vysoký standard „na klíč“ zahrnuje laminátové podlahy, plastová okna s izolačními trojskly, přípravu na exteriérové žaluzie, hliníkové vstupní dveře, interiérové dveře, kvalitní dlažby a obklady, koupelnovou sanitu i přípravu pro montáž kamerového systému a alarmu. Nízké náklady energetické třídy A zabezpečuje podlahové topení s termostatem v každé místnosti, elektrický bojler a příprava na krb. Dům je připojen na veškeré inženýrské sítě včetně vlastní čističky odpadních vod a optické internetové sítě. Ke standardu také patří úprava exteriéru – úprava půdy, zasetí travního osiva, výsadba okrasných rostlin a dřevin, ohraničení pozemku živým plotem i automatický zavlažovací systém na udržování prvotřídní zahrady

Pohodlné parkování zajišťují 2 parkovací místa ze zámkové dlažby na pozemku domu. 

Obec Slaská nabízí vyhledávaný klid od ruchu velkoměsta a zároveň poskytuje vše potřebné na dosah ruky v lokálním obchodním domě s přilehlým udržovaným parkem. Žiar nad Hronom je vzdálený pouze 7 km a kromě skvělé občanské vybavenosti nabízí širokou paletu turistických výletů – oblíbené stezky vedou do Kremnických vrchů, Štiavnických vrchů či na Vtáčnik. V rámci rekreace jsou populární jeskynní koupele ve Sklených Teplicích či procházky v nedalekém historickém městě Kremnica. Na dosah jsou též lyžařská střediska (Skalka, Krahule, Salamandra Resort) či aquaparky (Kováčová, Vodní ráj Vyhne).

Užitná plocha 378 m2, podlahová plocha 318 m2, terasa 60 m2, pozemek 1 849 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  9 735 757 Kč / 399 990 €
 • Podlahová plocha
  318 m²
 • Terasa
  60 m²
 • Sklep
  Ano
 • Užitná plocha
  378 m²
 • Zastavěná plocha
  255 m²
 • Pozemek
  1 849 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  101890

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.