Informace

Rodinný dům, 3+1

Moderní minimalistická novostavba s čistými liniemi, venkovní terasou a výhledem do udržované zahrady se vzrostlými stromy se nachází v klidné lokalitě nedaleko Prahy, mezi Českým krasem a Křivoklátskými lesy.

Dům z roku 2022 nabízí světlý obývací pokoj s krbovými kamny, prostornou kuchyní a vstupem na jižně a západně orientovanou venkovní terasu připravenou pro instalaci vířivky. V přízemí domu se nachází vstupní chodba s velkými vestavěnými skříněmi a elegantní koupelna se sprchovým koutem a toaletou, 2 ložnice a druhá koupelna s toaletou jsou situované v patře. Suterén domu ukrývá technické zázemí, je přístupný venkovním schodištěm a poskytuje dostatek prostoru i denního světla pro vytvoření dalšího obytného prostoru s připojeným sociálním zařízením.

V rámci standardu vybavení jsou plastová okna s trojskly, velkoformátová dlažba a podlahové topení. Ohřev domu je zajištěn pomocí krbových kamen na dřevo a elektrického kotle, který slouží mj. pro podlahové topení v přízemí. Pro zásobování vodou slouží vlastní vrtaná studna. Kanalizace je řešena jímkou. Parkování je možné na příslušném parkovacím místě na pozemku, přístupné prostřednictvím elektricky ovládaných vrat, a má přípravu pro nabíjení elektrických vozidel. 

Skvělá dopravní dostupnost do Prahy. Zastávka příměstského autobusu je 400 m od domu (metro Motol nebo Zličín) a dojezd autem na stanici metra Zličín je přibližně 10 minut. V blízké obci Rudná je snadno dostupná kompletní občanská vybavenost. Dům je obklopen přírodnou, v okolí se nacházejí cyklostezky a pěší trasy, které vás zavedou do malebného venkovského prostředí, i místa vhodná pro houbaření či koupání v nedalekých Chrustenicích.

Užitná plocha 139,75 m2, z toho terasa cca 36 m2 a sklep cca 16 m2, zastavěná plocha 88,58 m2, zahrada 667,42 m2, pozemek 756 m2.

Dům je kolaudován jako stavba pro rodinnou rekreaci (má číslo evidenční).

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  9 900 000 Kč / 406 738 €
 • Podlahová plocha
  88 m²
 • Terasa
  36 m²
 • Sklep
  16 m²
 • Užitná plocha
  140 m²
 • Zastavěná plocha
  89 m²
 • Zahrada
  667 m²
 • Pozemek
  756 m²
 • Parkování
  Parkování na pozemku
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  102070

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.