Informace

Rodinný dům, 5+1

Pětipokojový rodinný dům se systémem inteligentní domácnosti s nádherně upraveným pozemkem je usazen v Pezinku v části Kramárka v údolí obklopeném přírodou. Výhodou vily je zabezpečené parkování ve dvojgaráži a vlastní wellness zóna.

Dispozici tvoří v přízemí vstupní chodba s úložnými prostory, toaleta, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana a walk-in sprchový kout), další toaleta s bidetem, samostatná walk-in šatna, pracovna, prádelna, komora, kuchyně zařízená spotřebiči Miele a AEG (včetně kávovaru, trouby, mikrovlnky, myčky nádobí) a TV. V přízemí se dále nachází obývací pokoj s krbem a projektorem. Z obývacího pokoje se vstupuje do upravené zahrady. Vstup do domu je umožněn i z dvojgaráže. V patře se nacházejí 2 ložnice, toaleta, wellness zóna s finskou a parní saunou, sprchovým koutem, vanou a fitness částí.

Vybavení domu tvoří dřevěné podlahy, gresová dlažba v koupelnách, hliníková okna Schüco, exteriérové žaluzie na dálkové ovládání, venkovní plochy z kamene, vyhřívaný vstup do domu a vstup do garáže. V domě je zaveden systém inteligentní domácnosti KNX Gira včetně ozvučení v každém pokoji, klimatizace Daikin v každém pokoji, centrální vysavač, podlahové vytápění (plynovým kotlem Buderus), satelitní televize, optický internet, bezpečnostní systém, alarm. Výhodou je dálkově ovládaná vstupní brána a garáž.

Na pozemku se nachází cihlový vinný sklípek s kuchyňkou a posezením, jacuzzi a zavlažovací systém.

Město proslavené svými vinicemi poskytuje kompletní občanskou vybavenost, blízkost aktivní relaxace v přírodě i nové cyklotrasy.

Interiér 294 m2, zastavěná plocha 283 m2, pozemek 1 021 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102211
 • Cena celkem
  22 819 500 Kč / 900 000 €
 • Podlahová plocha
  294 m²
 • Garáž
  Ano
 • Pozemek
  1 021 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.