Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 4+kk

Romantické bydlení v domku s jedinečnou atmosférou, malebným dvorkem a domečkem pro hosty, v centru obce Přezletice ležící na severovýchodním předměstí Prahy.

V přízemí domku je obývací pokoj s kuchyňským koutem, pracovna, technická místnost, koupelna a předsíň, v podkroví 2 ložnice s jednou en-suite šatnou, jednou samostatnou šatnou a přístupem na půdu. Nemovitost disponuje odděleným domečkem pro hosty s jednou ložnicí, sklípkem a úložnými prostory. Travnatá plocha přiléhající k domu (cca 40 m2) je aktuálně pronajata od obce na dobu neurčitou.

Dům z r. 1867 procházel postupnou rekonstrukcí a je ve velmi dobrém technickém stavu. Okna jsou plastová, originální designová kuchyně s novou nerezovou linkou. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Malý, pěkně upravený dvůr poskytuje možnost posezení a grilování. Před domem je zpevněná plocha k parkování až 3 aut.

Výhodná lokalita přímo v centru obce, kousek od prodejny potravin a autobusové zastávky, odkud jezdí spoje ke stanici metra Letňany (pouhých 13 minut jízdy) a Černý Most. Autem se lze rychle napojit na Pražský okruh. Kousek od domu vede cyklostezka, blízko je ctěnický zámecký park nebo přírodní rezervace Vinořský park. V obci se nachází mateřská škola, základní školy se nachází v sousedících obcích Vinoř či Panská Pole. Rovněž probíhá stavba nové základní školy přímo v Přezleticích s dokončením v roce 2024.

Užitná plocha 130 m2, zastavěná plocha 158 m2, pozemek 158 m2, zahrada pronajatá od obce cca 40 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  10 900 000 Kč / 460 791 €
 • Podlahová plocha
  130 m²
 • Sklep
  Ano
 • Zastavěná plocha
  158 m²
 • Zahrada
  40 m²
 • Pozemek
  158 m²
 • Parkování
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42133

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.