Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 6+kk

Nadčasový rodinný dům s velkou zahradou, bazénem a úchvatnými výhledy na svahy nad hlubokým vltavským údolím stojí v obci Třebenice obklopené lesy v oblíbené rekreační oblasti Slapy nedaleko Prahy.

V přízemí je umístěn prostorný obývací pokoj s jídelnou, arkýřem a přístupem do zahrady, navazující kuchyně se spíží a vstupem na zahradní terasu, dále koupelna, ložnice, šatna, technická místnost, chodba a zádveří. Pod schodištěm je přístupný sklad. Klidovou zónu v patře tvoří hlavní ložnice s en-suite koupelnou, druhá ložnice, pracovna, další koupelna a šatna. Ze všech pokojů lze vstoupit na terasu poskytující velmi pěkné výhledy na okolní zalesněné stráně.

Kolaudace proběhla v r. 2015. Okna jsou plastová, interiérové dveře Sapeli, vstupní dveře bezpečnostní. Vytápění pomocí tepelného čerpadla Buderus a elektrokotle, podlahové vytápění s možností regulace v jednotlivých místnostech. Příjemné útulné teplo zajišťují v chladných dnech kachlová kamna, která dokážou vyhřát celý dům. Stavba je napojena na kanalizaci i vodovodní řad. O bezpečí se stará alarm. Na velké, východně orientované zahradě je bazén (6 x 3 m) se slanou vodou a posuvným krytím.

Romantické místo u vodních nádrží Štěchovice a Slapy, kde bývaly legendární Svatojánské proudy, je díky snadnému dosahu služeb vhodné na celoroční bydlení. Mateřská a základní škola v sousední vsi Slapy jsou vzdálené 5 minut autem stejně jako prodejny potravin, restaurace nebo pošta. Širší občanská vybavenost je pak v nedalekých Štěchovicích. Praha je vzdálena cca 30 kilometrů, přímo z Třebenic jezdí příměstský autobus ke stanici metra Smíchovské nádraží. Okolí nabízí spoustu výletních cílů pěšky i na kole, široké možnosti koupání, v blízkosti domu je i přístaviště výletních parníků.

Užitná plocha 190 m2, zastavěná plocha 226 m2, zahrada 1 697 m2, pozemek 1 970 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  15 990 000 Kč / 655 462 €
 • Podlahová plocha
  190 m²
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  226 m²
 • Zahrada
  1 697 m²
 • Pozemek
  1 923 m²
 • Parkování
  Na pozemku
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  43081

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.