Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 4+kk

Unikátní dvojpodlažní rodinný dům v rustikálním stylu nabízí poklidné bydlení s přístupem na soukromou pláž jezera Veľké Košariská. Dům leží v oblasti Rovinka, která spojuje požadavky na tichou lokalitu a lehkou dostupnost centra Bratislavy.

Dispozici přízemí domu tvoří vstupní chodba se šatnou, technická místnost (s kotlem a pračkou), samostatná toaleta, obývací pokoj s krbovými kamny, jídelnou a kuchyní, 2 ložnice se vstupem na terasu a koupelna s vanou. V poschodí je ložnice s vlastní toaletou a umyvadlem.

Vybavení domu zahrnuje dřevěné parkety, kamenné obklady, dřevěné trámové stropy, kuchyňský stůl z masivu, porcelánový kuchyňský dřez, kotel se zásobníkem. Charakter interiéru odpovídá rustikálnímu stylu – kombinace přírodních materiálů s hravými prvky připomíná šarm anglického venkova. V exteriéru se nachází brána na dálkové ovládání, studna, automatické zavlažování, zateplený zahradní domek s přívodem elektřiny a terasa s altánkem. Na pozemku je parkovací místo pro 2 vozy.

Lokalita nabývá na lukrativnosti díky jezeru Veľké Košariská, které je kromě letního oddychu vyhledáváno i pro možnosti vodních sportů či rybaření. Jezero je umístěné na konci ulice a noví majitelé domu budou mít přístup na soukromou pláž. Rovinka a nedaleká Dunajská Lužná nabízejí kromě poklidného bydlení i kompletní občanskou vybavenost. Výhodou je i nové obchodní centrum City Park Rovinka a bezprostřední blízkost hlavního města.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  9 463 763 Kč / 399 990 €
 • Podlahová plocha
  151 m²
 • Terasa
  24 m²
 • Sklep
  -
 • Užitná plocha
  175 m²
 • Pozemek
  355 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43286

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.